• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.

Nexsoft firmasını kesinlikle önermiyorum !

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene !
Yönetici
Web sitesi
www.fatihaslan.gen.tr
Bundan 2.5 ay önce geçen bir olayı anlatmak isterim ve en başta belirtmek isterim, kesinlikle önermiyorum !

Şikayet edilen firma: Nexsoft https://nexsoft.com.tr/

Ortak kullandığımız bir sunucuydu ve sınırsız alan adı barındırma özelliği vardı. İlk başladığımız da bir şey yoktu 3 ay sonra kopmalar başladı bir kaç tane destek bildiri açtığımız da ve diğer ortak bu böyle olmaz biz iptal edeceğimiz dediğin de ( amacımız para almak değil ) ister paranızı verelim demişler isterseniz bulunduğunuzu sunucuyu değiştirelim demiştiler. Biz de tabi ki sunucu değişsin dedik. Neyse sunucu değişti 1 sene dolmaya yakın yine internet sitelerine girilmemeler bu sefer çok sık oldu ard arda destek bildirimi açtım ve en sonunda dedim ki böyle devam ederse üye olduğum forum sitelerinde açarım şikayetimi. ( Şuan ne dediklerini hatırlamıyorum ) R10 da konuyu açtım. Onlar bana yazdı ben onlara yazdım ( orada geçen konuyu buraya taşımak istemiyorum ) en sonunda bana verilen bir izin vardı ve o izin su istimal edildiği için bende küfür ettim. ( küfürüm de ŞEREFSİZLİKTİR ) buna çok alınmışlar ki R10 da beni şikayet edip forum da 1 günlük yasak verdiler. Bana yeniden bir izin verdiler bende dedim ki geleceğim ve 1 gün sonra hosting alıp taşıma işlemlerini yapacağım ama dedim ki fatih sen bugün al yarın bir şey olur demem kalmadı aldığım gibi hemen destek bildirimden mesaja attım bilgileri verdim yedekler alınsın diğer sunucuya taşınsın diye. 10 dk önce girdiğim sunucuya yine giremedim ( cpanele yani )
Bunlara mesaj attırdım diğer ortak dan ve r10 konu altından yazdım ( sanırım tam hatırlamıyorum burayı ) neyse açtılar tekrar giriş sağlandı bu sefer tam yedek alınırken kestiler ve yeni aldığım yer beni arayı siteye giriş sağlanmıyor bilginiz olsun diyor. Gelde sinirlenme ! Hani dedim ya bir gün önce iyi ki aldım yarına bırakmayayım diye işte o yarın bugün sorun yaratıyorlar resmen ! neyse yine giriş oldu sanırım yine r10'dan yazdım ( ama dediğim gibi tam orayı hatırlamıyorum - bir yer den ulaşıyorum onlara açtırmak için neresi onu hatıramıyorum "sinirliyim çünkü " ) neyse yedeğimizi aldık sonunda ve kurtuldum yani illahla ettirdi bize yedek alana kadar ve yine diyorum başta da söyledim. Kesinlikle hesap almayın oradan. " Kesin kesin sözlüyorum onların buraya girmesi de yasak olacak " Bilgim dahilinde üye olabilir başka isimle olabilir ama firma ismi ile kesinlikle üye olamacaklar.

Üst Alt