Neler yeni
  • Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.

Facebook'a 'WhatsApp ile Gönder' Butonu Geliyor


Katılım
9 Nis 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
19
Puanları
31
Yaş
43
Sahip olduğu WhatsApp platformunu ana platformuna bağlamak isteyen Facebook, gönderilerin paylaşılması için yeni bir buton üzerinde çalışıyor. Facebook'un üzerinde çalıştığı bu özellikle beraber bundan sonra kullanıcılar, "WhatsApp ile Gönder" butonunu görebilecekler.
Günümüzde çok ciddi oranda kullanıcıları bulunan sosyal medya platformlarının başında Facebook, Instagram geliyor. Bunlara ek olarak dünyanın en çok kullanılan anlık iletileşme uygulaması da WhatsApp. Ancak bu üç platform birbirine bağlı vaziyette ve hepsi de Mark Zuckerberg'in çatısı altında bir araya geliyor.Bu platformların birbirlerine bağlı olması bugüne kadar çok da bir anlam ifade etmiyordu. Ancak anlaşılan o ki Facebook, tesirli bir saldırıyla Facebook ve WhatsApp'ın ilişkisini azıcık daha gözler önüne sermek istiyor.Facebook'un yeni atağı, kullanıcıların WhatsApp üzerinden paylaşmak istedikleri bir gönderiyi çok daha net bir biçimde görerek paylaşmalarını sağlıyor. Bu gidişatı azıcık daha açmak gerekirse bundan sonra kullanıcılar, bir gönderiyi paylaşmak istedikleri zaman öteki tüm paylaşımlarından ayrı bir biçimde "WhatsApp ile Gönder" butonunu görecekler. Bu özellik şöyle görünecek:
107
Facebook'un bu özelliği şimdilik yalnızca Android kullanıcıları tarafından kullanılabilecek. Facebook bu özelliği kullanıcılarına sunabilmek için bir Android API'si kullanacak ve bu sayede, uslu telefonlarında yalnızca WhatsApp yüklü olan kullanıcılar, bu paylaşım özelliğinden yararlanacaklar.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyorÜst