• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.
Web sitesi
www.benimalanlarim.com
Yıllık Linux server hosting BAYİ PAKETİ aldıgım yer sağlayıcı fiberserver,net,tr yıllık paket politikaları oldukca cezbedici olarak gelsede olayın iç yüzü malesef yıllık alım sonuna dogru size cıkarılan 250 TL oranında fatura oldukca can sıkıncı gelebiliyor malesef bu sorunu istemeyerekte olsa ben yasadım, bir sene içerisinde 327 kere log kayıtlarım server kopma sorunları yasadıgımsa ayrıca düşündürücü, bunu anlarım normal derim, lakin yıllık sen benden 150 tl alıyorsun sitesini inceledigimde Sınırsız hosting sınırsız vs vs vs hersey sınırsız dneilmesine ragmen yıl sonu bitmesine 4 ay kala musteri kullanıcı paneline girdimde karsıma ödenecek tutar 250.TL cıkıyorsa kıllanmamak elde değil, kendinizi benim yerime koyun diye yazıyorum, yazdım kendilerine dedikleri su 144 adet hosting hesabı actıgımdan dolayı bu fiyatı bana hoş görmüşler :) acılan hesaplarda alan adlarıma acmıs oldugum info lardır bos sayfa diyebilirim herhangi bir wordpress vs gibi kurulum siteler olmamasına ragmen , o sıralarda malum CPANEL şirketi yeni bir politikaya yöneldiginden server hosting hizmeti veren her firma sirkettlerden verilen satılan her bir hesaba ayrıca para istemesinden dolayı sanırım birazcık musterilerine faturalarını cıkarma peşine dustuler, birkaç gün gecer gecmez sitelerine girdim online satıs bölümü olan online hizmet bölümüne girip görüşmek istedim tabikide farklı isim ve mail adı altında görüştm boyle soyle vs vs ben simdi dedim yıllık hosting almıs olsam elimde vs vs kadar oldukca yüksek musterim var dedim, fiyat politikanız değişirmi veya yıl sonuna dogru herhangi bir fiyat eklemesi yapacakmısınız deidm kesinlikle boyle birseyin soz konusu olmadıgınız sınırsız linux bayi hosting paket aldıgınızda dilediginiz kadar hesap acabilirsiniz demiş oldu :)))) yanlızca CPU artısı olursa size iletişimde bulunuruz dedi tamam dedim , kısacası sunu demek istiyorum kafalarına göre kurban secmeleri insanın zoruna gidiyor cok sukur iyiki ayrılmıs oldum Veridyen,com şirketi üzerinden suan sıkıntısız sorunsuz hizmet alıyorum, Turhost, Guzel,net firmalarıda güzel iş cıkarıyorlar bu 3 şirket arasından kısmetimizde Veridyen sirketi oldu, ,siz siz olun belirtmiş oldugum şirketten hosting vs hizmet alırken baya bir düşünün derim, geri kalan 4, aylık hizmetimin ödemesinide aldım bu konuda haklarını asla yemem sagolsun , ama diğer tarafdan asla ve asla en son çare olarak gördügüm bir firmadır ,kalın saglıcakla,:):cool:

Üst Alt