Herkese Selam...

Fatih Aslan

Yönetici
Admin
Herkese selam ve merhabalar, kendimi ve burayı açma sebebine açıklık getirmek isterim.

İstanbul'da yaşıyorum ilk alan adını sanırım 2006 yıllarında almıştım ve o zaman dan bu zamana kadar fırsat buldukça tabi bazen bir kaç sene forum sitelerine girmediğim oldu her neyse işte 2006 Yılından beri hem forum siteleri hem mirc :) sohbet sitelerinde bulundum irc. kanallarında benim gibi takılan varsa genel de nick bjk_fatih olarak kullanırdım. :) Eskiden futbolcu veya sanatçı fanları meşhurdu tabi o zaman instagram yoktu, şimdi ünlüler veya futbolcular kendi instagram adresini açıp günlük fotoğraflar ( story ) veya paylaşımlarda bulunuyor ve tabi fan işleri pek tutmuyor ama dediğim gibi eskiden fan siteleri meşhurdu ben de ibrahimtoraman.net sitesini almıştım oysa kendi resmi sitesi ibrahimtoraman.org'tu :) bir aralar forumtrex.com diye bir şey almıştım ve bir çok aldığım alanı yenilemediğim için bıraktım. Şuan elimde bulunan alan adlarının ve benimle ilgili diğer bilgileri fatihaslan.gen.tr sitesinden ulaşabilirsiniz.

Ama ben yine de kendimi buradan tanıtayım. 1987 Rize doğumluyum ama İstanbul'da büyüdüm. Olabildiğince doğru Türkçe yazmaya çalışıp konuşma yapmaya çalışan biriyim. Yazılarım da bazen ( genel de telefonla girerken ) yazım hataları oluyor ( Noktalama hatalarına da elimden geldiğince dikkat etmeye çalışıyorum ) Oyuncuyum yani bunu demek için tabi çok erken biliyorum ama mesleki olarak oyuncuyum. Şuan iki tane oyunda oynuyorum ikisinde de Büyük Usta Duayen Haldun Dormen oynuyor ve benim de şansımın yaver gitmesi ile aynı sahneyi paylaşıyoruz. :) Bu benim için mükemmel bir duygu hani bunu yazarak kısaca anlatabilirim ama yan yana gelsek saatlerce sürebilir o derece :) Pozitif biriyim "yerine ve kişiye göre" Negatif insanları hiç çekemem ve sevmem. Burcum ikizler :) her zaman söylerim ve severim burcumu :)
Not: İyi ki tiyatro var Yaşasın Tiyatro !

Burayı açmamın sebebi alan adlarını alıp satamadığım için "uleennnn dedim" bari satamıyorsun kendi siteni aç senin gibi satamayanlar da gelsin satamasın :) Şaka bir yana komisyon alımları çok "yazık günah" onlar %15 alıyorsa bende %10 alırım dedim %5 sitenin hediyesi olsun :) Tabi bu şaka değil :) ama şöyle bir şey var, bu karşılıklı anlaşmada geçerli değil. Siz Alan Adlarını satışında karşı tarafla anlaşır Transfer ücretini sağlarsanız bunda hiç bir sorumluluk bulunmuyor ama olur da karşı taraftan şüphelenir ve yardım isterseniz o zaman bu %10 komisyon olayında kesim sağlıyoruz. ( Sitenin gideri için alıyoruz cebimize bir şey kalmıyor ) :)

Sizler de buraya gelerek Alan Adlarını tanıtabilir ve Satışını sağlayabilirsiniz.
Dostlarınıza söyleyip bize destek olursanız çok seviniriz.
Mutlu ve Sağlıcakla kalın.