Neler yeni
  • Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.

Instagram ve WhatsApp ad değiştiriyor


SİZCE GEREKLİ Mİ ?


  • Kullanılan toplam oy
    1
Katılım
9 Nis 2019
Mesajlar
13
Tepkime puanı
19
Puanları
31
Yaş
43
97
Facebook dünyanın en büyük servisleri olan Instagram ve WhatsApp için radikal bir farklılık yaparak ad farklılığına gitmeye hazırlanıyor.
Neden böyle bir fikre gidildiği mevzusunda ise bir Facebook lafçısı yaptığı söylemede her iki servisin kendi parçaları olduğunu belirtmek emeliyle böyle bir karar alındığını belirtti.
Facebook bilgi sızdırma vakayı ile baş etmeye çalışırken sahip olduğu öbür servisleri mevzusunda farklılıklar yapmaya devam ediyor. Facebook‘un bugünlerdeki makûs namından sonra işletme tamamen artık Facebook‘tan daha el üstünde yakalanan Instagram ve Whatsapp üzerindeki yeniliklere yöneldi. Ancak bu seferki yenilik uygulamalar içinde geliştirmelere değil, adı mevzusunda farklılığa gidiliyor.
98
App Store ve Google Play Store!da Gözükecek
Business Insider yaydığı habere göre Facebook Instagram ve WhatsApp WhatsApp‘ın ismi WhatsApp from Facebook olacak. Instagram‘ın ismi de Instagram from Facebook olacak. Her iki uygulama, App Store ve Google Play Store‘da başka bir deyişle uygulama mağazalarında bu adla gözükecek.
Şirket bu adımı yalnızca uygulama mağazalarıyla hudutlu. Uygulamaları telefonunuza indirdiğiniz zaman adları yeniden Instagram ve WhatsApp olarak görünecek. Mevcut olarak uygulamaya sahip kullanıcıların ek olarak harekât yapmasına gerek bulunmuyor.
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyorÜst