Neler yeni
  • Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.

kasarpeyniri.com Teklif Verebilirsiniz

Web sitesi
www.cihansemiz.com
Farklı bir alan adı neredeyse günümüzde her alış verişte kullanıyoruz :) ama internet ortamında ne gibi bir şey olur bilemedim.
:D bir kaç müşteri alan adına sahip olmak adına aradılar görüştük, kendilerinin kullanmış oldukları peynir satış siteleri ile paraler birleştirip, direk kasarpeyniri alan adı üzerinden yürümek istediklerini beyan ettiler, evet aslında dogru ,verdikleri web sitelerine baktıgımda oldukca uzun harf ve google üzerinen oldukça gerilerde kalmış bir kaç isimler mevcut alan adına talip olmak isteyenlerin peynir satış siteleri, çoğunlukla doğu tarafından aramalar oldu,malum iş fiyata gelindiğinde uzlaşamadık, hayırlısı diyelim,;)

Fatih Aslan

Ne Mutlu Türküm Diyene !
Yönetici
Web sitesi
www.fatihaslan.gen.tr
Kesinlikle ve biraz da sermaye. Aldığımız alanları ben de dahil sabredip tutamıyoruz ve düşüyor yani 3 4 sene tutabilsek eminim çok güzel paralara satacağız ama işte sermaye ve biraz da sabır gerek :)

Web sitesi
www.cihansemiz.com
Kesinlikle ve biraz da sermaye. Aldığımız alanları ben de dahil sabredip tutamıyoruz ve düşüyor yani 3 4 sene tutabilsek eminim çok güzel paralara satacağız ama işte sermaye ve biraz da sabır gerek :)
kesinlikle katılıyorum sermaye cok önemli ilk zamanlar inanın bende ölçüyü çok kacırdıgım zamanlar oldu club , net, ve daha cok farklı uzantılar ve malesef iş yenilemeye kaldıgında yıllık oalrak muazam ödemelerle karsı karsıya kaldıgımız cok oldu, yıllardır işin içindeyim diyebilirim, cok sukur Büyük sabırlar ederek her önüne gelen isimleri aman sunu bir an once alayım dursun diye bakmaktansa keyword olsun markalastırma yoluna giderek saglam bir sekilde araştırarak, almak tarafındayım, az olsun öz olsun mantığı ile, herkez istiyorki aldıgımızı satalım ama piyasa malesef bu sekilde düşünenlerin cebini çok yakmaktadır, gerçekten sermaye çok ama çok önemli, kimi zaman öyle bir duruma geldimki elimdeki cok degerli bir kaç alan adını vakti zamanında kaçırdığım oldu uzatamadıgım için yıllar evvel, üzülüor insan ama giden gitmiştir diyoruz ,:D sağlık olsun

Web sitesi
yusufmeric.blog
Guzel dusunceleriniz icin Tesekkurler, Hayirlisi artik😊
Kars'ta askerlik yaptım karsın kaşarı meşhurmuş aslına bakarsanız köy doğal peynir satışı için firmalar satın alabilir bence muratbey yada o tarz firmalara yazın ideal 4 rakam hatta 5 rakamlık satış rahat çıkar

Web sitesi
www.cihansemiz.com
Kars'ta askerlik yaptım karsın kaşarı meşhurmuş aslına bakarsanız köy doğal peynir satışı için firmalar satın alabilir bence muratbey yada o tarz firmalara yazın ideal 4 rakam hatta 5 rakamlık satış rahat çıkar
Merhaba kasarpeyniri.com için Tabikide kars van kayseri ve bir kaç illerden arayanlar oldu, pazarlıklarımız oldu uzlasamadık, nasip kısmet hayırlısı artık, acelem yok :giggle:

Web sitesi
yusufmeric.blog
Merhaba kasarpeyniri.com için Tabikide kars van kayseri ve bir kaç illerden arayanlar oldu, pazarlıklarımız oldu uzlasamadık, nasip kısmet hayırlısı artık, acelem yok :giggle:
hahaha :D rick schwartz'da öyle diyordu elindeki domaini 20 sene bekletip 5-10 milyona satmıştı :))) hayırlısı artık

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyor