• Alan Adları Tanıtımını ve Satışını Ücretsiz Yapmak İçin Üye Olunuz.


Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları | Artun Belgelendirme


Katılım
3 Eyl 2019
Mesajlar
10
Tepkime puanı
14
Puanları
21
Yaş
30

Mesleki Yeterlilik Belgesi Sınav Sonuçları nasıl öğrenilir sorusuna cevap verdiğimiz makalemizi okuyabilir hem de ihtiyacınız olan mesleki yeterlilik belgesini MYK onaylı belgelendirme kuruluşu olan şirketimizden alabilirsiniz.
Mesleki yeterlilik belgesi gerektiren işlerde çalışan kişilerin sorunsuz bir şekilde mesleki yeterlilik sahibi olmaları için Artun belgelendirme firmasını tercih etmeleri gerekiyor. Firma MYK onaylı bir şekilde mesleki yeterlilik belgesini kişilere veriyor. Her meslek türü için verilen belgelerin geçerlilik süresi farklı olabiliyor.
Mesleki Yeterlilik Belgesi Verilen Meslek Grupları
Firma çalışılan işler için gerekli olan mesleki yeterlilik belgesini bazı sektörler için kullanıyor ve her sektörde farklı meslek grupları yer alıyor. Metal sektöründe firmanın mesleki yeterlilik belgesi verdiği meslek grupları şunlardır; alüminyum kaynakçısı, çelik kaynakçısı, metal kesimci ve kaynak operatörü gibi meslek gruplarıdır. Harita sektöründe mesleki yeterlilik belgesi verilen meslek grubu topoğraftır.
Doğal gaz sektöründe mesleki yeterlilik belgesi verilen meslek grupları şunlardır; doğal gaz çelik boru kaynakçısı, doğal gaz polietilen boru kaynakçısı ve doğal gaz iç tesisat yapım elemanı meslek gruplarıdır. İnşaat sektöründe firmanın mesleki yeterlilik belgesi verdiği meslek grupları şunlardır; inşaat boyacısı, palet kalıpçısı, ısı yalıtımcısı ve sıvacıdır. Makine sektöründe firmanın mesleki yeterlilik belgesi verdiği meslek grupları şunlardır; makine bakımcısı, makine montajcısı ve CNC tezgah işçisi gibi meslek gruplarıdır.
Ulaştırma sektöründe mesleki yeterlilik belgesi verilen meslek grubu ise köprülü vinç operatörüdür. Plastik sektöründe firmanın mesleki yeterlilik belgesi verdiği meslek grubu plastik enjeksiyon üretim elemanıdır. Son olarak firmanın belge verdiği tesisat sektöründe yer alan meslek grubu ise endüstriyel boru imalatçısıdır. Firma tüm bu meslek gruplarında bazı seviyeler bazında mesleki yeterlilik belgesi veriyor.
Sınav Ücretleri
Firmanın meslek grupları için özel olarak verdiği mesleki yeterlilik belgesi sınav ücretleri sınavın türüne ve meslek grubuna göre değişiklik gösteriyor. Meslek grupları teori, mülakat ve performans bazında sınavlara tabi tutuldukları için her sınav grubu için farklı ücret talep ediliyor. Belge yenilemek içinde aynı ücretler yeniden firma tarafından tahsil ediliyor.
Artun Belgelendirme; MYK Ve TÜRKAK Onaylı Bir Belgelendirme Kuruluşudur.
Tel :0216 398 40 20
Tel :0216 398 40 23
Gsm: 0506 093 40 20
https://www.artunbelgelendirme.com.tr
 

Konuyu Toplam: (Üye: 0, Misafir: 1) okuyorÜst Alt